niedziela, 29 października 2017

Niezłe Ziółka czyli nowość od Granna


Stali czytelnicy mojego bloga mieli już okazję poznać gry firmy Granna (Która godzina, Auta, W co się ubrać) i wiedzą, że są warte uwagi. Dziś przedstawiam Niezłe ziółka czyli grę karcianą dla całej rodziny. Gra ta dostarczy Wam świetnej rozrywki i wprawi Was w dobry nastrój. 

Z tej niezwykłej gry dowiecie się jakie zioła możecie zasadzić czy kiedy je zebrać. Możecie zostać najlepszym ogrodnikiem i stworzyć własny ogródek.Niezłe Ziółka przeznaczona jest dla dzieci od ósmego roku życia. Kuba nie do końca radził sobie z nią więc postanowiliśmy sprezentować grę nieco starszej dziewczynce, która była zachwycona i radziła sobie świetnie. Strasznie spodobał jej się pomysł posiadania własnego ogródka. 

 Liczba graczy 1-4Każde z ziół ma rozbudowany opis zawierający nazwę, pochodzenie, smak, zastosowanie oraz ciekawostki ich dotyczące. Celem gry jest stworzenie własnego ogródka i zdobycie większej ilości punktów niż przeciwnik. Każdy ogródek posiada cztery rodzaje naczyń, w których można zasadzić tylko określone zioła. 


Gra idealnie nadaje się na rodzinne wieczory. Miło można spędzić czas, a przy okazji zdobyć nową wiedzę. Nie trzeba być pasjonatem zielarstwa. 


Niezłe Ziółka polecamy bo dużo frajdy z nimi mamy!
Zapraszam również na fanpage Granna
3 komentarze:

  1. Pierwszy raz widzę taką grę ale wygląda super w końcu jakiś ciekawy pomysł na spędzenie razem czasu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł ! Wiadomo,że najlepiej się uczyć przez zabawę !

    OdpowiedzUsuń
  3. Super gra. Ciekawa opcja i super, że mozna rodzinnie czas spedzic

    OdpowiedzUsuń

:)

/>