wtorek, 18 kwietnia 2017

Konkurs ulubiony przedmiot z Canpol babies!


Zadanie konkursowe:

Bez jakiego przedmiotu nie wyobrażasz sobie opieki nad dzieckiem czy codziennej pielęgnacji? Może jest to pozytywka pomocna przy usypianiu maluszka albo monitor oddechu? Napisz lub pokaż co jest ci pomocne i dlaczego właśnie bez tego było by trudniej. Myślę,że zadanie nie jest trudne. Wystarczy odpowiedzieć w kilku zdaniach, czy pokazać zdjęcie przedmiotu. Razem z Kubą wybierzemy dwa zgłoszenia, tak dwa! Dwie osoby mają szansę wygrać powyższy zestaw: okrycie kąpielowe i aspirator do noska  :) 

Też mieliśmy taki zestaw i możemy polecić!
Zasady:
Prace konkursowe można zostawić na blogu pod tym postem lub przesłać w komentarzu pod plakatem konkursowym na fanpage Rodzianie Testowanie czyli TUTAJ . Osoby nie mające konta na facebooku mogą przesłać prace,zdjęcie na email: romsta91@wp.pl . Będę na bieżąco wstawiać je w komentarzach pod konkursem. Do pracy należy dołączyć dane osoby zgłaszającej: imię i nazwisko. 
Osoby zgłaszające prace na Facebooku zachęcam do polubienia fanpage sponsora oraz naszego :)
Zachęcam też do udostępnienia postu :) 


Regulamin konkursu:

"Ulubiony przedmiot"-Konkurs z Canpol babies

Czas trwania konkursu 18.04-02.05

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Rodzianie.
2. Sponsorem nagrody jest Canpol babies.
3. Nagrodą w konkursie jest zestaw: okrycie kąpielowe i aspirator
4. Zadanie polega na umieszczeniu fotografii, pracy plastycznej,wierszyka, odpowiedzi w komentarzu pod plakatem na fanpage Rodzianie Testowanie, na blogu w poście konkursowym lub przesłanie na email: romsta91@wp.pl wraz z danymi osoby zgłaszającej: imię oraz nazwisko.
5. Wyniki zostaną ogłoszone do 06.05.2017.
6. Wyboru zwycięzcy dokona organizator.
7. Zwycięzca zgadza się, aby organizator przekazał jego dane adresowe sponsorowi nagrody, w celu dostarczenia wygranej.
8. Osoby zgłaszające pracę mogą udostępnić plakat konkursowy i polubić profile organizatora oraz sponsora. 
9. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.
10.Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.
11.Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.
12.Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencji przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
13. Wysyłając pracę/zdjęcie wyrażasz zgodę na opublikowanie zwycięskiej pracy na stronie organizatora i sponsora. 
14. Jedno zgłoszenie na rodzinę.
15. Praca nie może/ nie mogla udziału w innym konkursie. 

2 komentarze:

  1. Cudowna nagroda dla mamy jak i dzidzi. Spróbujemy moze tym razem nam sie uda😀

    OdpowiedzUsuń
  2. Najbardziej pomocny w moim macierzyństwie okazał się laktator. Maja urodziła się z lekko cofniętą wargą, było jej ciężko chwycić brodawkę, by zacząć ssać, mimo teoretycznego przygotowania nie udało mi się karmić normalnie. Dlatego przez cały okres jej karmienia, co 3 godziny odciągałam mleko, by móc dać jej to co najlepsze, byłam mamą KPI- karmiącą piersią inaczej. Dla Mai natomiast najważniejszy okazał się kocyk, nie rozstaje się z nim od ponad trzech lat, uspokaja ją, z nim zasypia. Teraz, gdy oczekuje drugiej córki, również te rzeczy będą dla mnie bardzo ważne. Polubiłam stronę jako Mum in patchwork. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

:)