Przejdź do głównej zawartości

VisolVit junior codzienna moc witamin!


VisolVit to marka, którą zna praktycznie każdy, a w szczególności rodzice. Mieliśmy wraz z Laurą i Kubą możliwość przetestowania produktów, tejże firmy, a konkretnie codziennego zestawu witamin w postaci musującego proszku VisolVit junior. 

W okresie zwiększonych zachorowań niezbędne jest wspieranie odporności dziecka. Można to robić na wiele sposobów. Jednym z nich jest suplementacja witamin. Jak dostarczyć dziecku potrzebną ilość?

Jedna saszetka VisolVit junior zawiera dzienną dawkę dziewięciu potrzebnych witamin. Musujący granulat rozpuszcza się w 0,5 l chłodnej wody. Granulat rozpuszcza się szybko i jest bardzo smaczny. Dostępne smaki to : truskawka oraz pomarańcza. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. 


VisolVit junior zawiera:

- Witamina A
- Witamina B1
- Witamina B2
- Niacyna
- Kwas pantotenowy 
- Witamina B6
- Witamina B12
- Witamina C
- Witamina D


VisolVit junior o smaku truskawkowym zawiera 30 saszetek z musującym granulatem. 
Opakowanie starcza więc na cały miesiąc. W naszym przypadku na 15 dni. Dzieci chętnie po niego sięgają, smakuje im i wręcz trzeba ich pilnować by czasem nie wypiły więcej niż zalecana dawka (jedna saszetka dziennie). Przyznam ,że sama z chęcią bym im trochę podpiła :)


VisolVit junior o smaku pomarańczowym, który otrzymaliśmy zawiera 10 saszetek. Również jest smaczny i idealnie uzupełnia dzienne zapotrzebowanie na witaminy.

Porównując oba produkty muszę stwierdzić, że w takim samym stopniu smakują moim dzieciom. Z zainteresowaniem obserwują proces rozpuszczania się granulatu, powstające bąbelki i z chęcią wypijają powstały roztwór. Opakowania są kolorowe, estetyczne i przyciągają wzrok. Cena jest adekwatna do jakości. 

Saszetki VisolVit junior są świetną alternatywą dla żelków czy lizaków z witaminami. Niestety moje dzieci bardzo lubiły podjadać  np. żelki kiedy nie było mnie w pobliżu. Kończyło się to tym, że po trzech dniach całe opakowanie było zjedzone. Lizaki natomiast albo były przepełnione cukrem albo okazywały się tak kwaśne, że nie chciały ich jeść. 


VisolVit junior ma także w swojej ofercie żelki zawierające 11 witamin, selen i rutyne. My pozostaniemy jednak przy saszetkach gdyż jest to dla Nas najlepsza opcja. 


Komentarze

Prześlij komentarz

:)

Popularne posty z tego bloga

Almar- świat ręczników

Almar to sklep internetowy, w którym znajdziecie nie tylko ręczniki ale też poduszki, kołdry i piękną pościel z satyny bawełnianej. Sami mamy taką pościel i jak najbardziej możemy polecić. Jeśli chodzi o ręczniki to mieliśmy okazję poznać dwa produkty tej firmy: ręcznik kąpielowy Chloris oraz ręcznik do rąk Kaliope.  Sklep: http://www.almar.waw.pl/ Fanpage możecie odwiedzić klikając  TUTAJ

Vip Cosmetics - kosmetyki polskiej firmy!

Vip Cosmetics to polska firma działająca w branży kosmetycznej od 2008 roku. Jej wysokiej jakości produkty są dopasowane do potrzeb klientów. Poprzez współpracę z  Laboratorium Kosmetycznym Canexpol stworzono kosmetyki oparte na nowoczesnych, unikalnych recepturach zawierające składniki  najwyższej jakości.  Vip Cosmetics

Miód Malina Witamina naturalny syrop z witaminą C!

Miód Malina Witamina  to miejsce, w którym zaopatrzyć się możecie w domowej roboty produkty w tym syrop zawierający miód i dużą dawkę witaminy C. Jesienią często chorujemy i sięgamy po tabletki z tą witaminą. Niektóre dzieci nie chcą ich łykać. Syrop stworzony przez Miód Malina Witamina tak zaintrygował moje dzieci, że same upominają się o dolanie witaminy do herbaty. Zawiera dawkę odpowiednią i dl a dziecka i dorosłego.